Cookie beleid Arkel

De website van Arkel is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Voorzitters

Voorzitters

Ere-voorzitter
G.H. van Geffen †

 


Voorzitters
M. Baardman 1 oktober 1956 – 1 oktober 1957
J. Litz 1 oktober 1957 – 21 november 1967
G.H. van Geffen †                21 november 1967 – 9 november 1970
P. de Joode † 21 november 1970 – 5 november 1984
T. van den Berg 5 november 1984 – 24 oktober 1988
A. Ooms 24 oktober 1988 – 1 oktober 1990
G. den Besten  † 1 oktober 1990 – 3 oktober 1994
A.B. Kooij 3 oktober 1994 – 1 november 2012
B.J. Buddingh’ 1 november 2012 - 5 oktober 2018
P. de Vries 1 maart 2019 -


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!